Apple Watch Ne Zaman Çıkacak?

2015’in Ocak ayını geride bırakmak üzere olmamıza rağmen teknoloji severlerin merakla beklediği Apple’ın akıllı saati Apple Watch’un resmi çıkış tarihi hala açıklanmadı.

Peki Apple’ın akıllı saati Apple Watch’u daha ne kadar bekleyeceğiz?

Ancak ortaya çıkan son dedikodulara göre, Apple Watch’u dört gözle bekleyen teknoloji severlerin üzülmelerine gerek yok. Çünkü Apple’ın Mart ayı içerisinde Apple Watch’u dağıtmaya başlayacağı konuşuluyor.

Apple’ın akıllı saati Apple Watch’un çıkış tarihinin yanında akıllı saat hakkında çeşitli öngörülerde konuşulmaya devam ediyor. En çok dillendirilen öngörülere göre Apple Watch’a ilgi oldukça fazla olacak. Hatta Apple akıllı saati Watch’a olan talebi karşılamakta zorlanacak ve bundan dolayı teknoloji severler akıllı saate ulaşmakta zorluk çekecek. Apple Watch hakkındaki öngörüler bununla da kalmıyor ve 2015 yılının ilk çeyreğinde yaklaşık 3 milyon adet Apple Watch satılacağı öngörülüyor.Apple-Watch-Ne-Zaman-Çıkacak

Zaten Apple, öngörüleri doğrular şekilde akıllı saat Watch’un 2015’in ilk aylarında kullanıcılarla buluşacağını açıklamıştı. Ancak Apple Watch’un özellikle pil ömrü gibi çeşitli problemler yaşadığı ve bundan dolayı Apple Watch’un çıkış tarihinin ertelenebileceği dedikoduları ortaya atılmıştı. Bu konuda ortaya atılan son bilgilere göre Apple Watch’un 19 saatlik bir pil ömrüne sahip olacağı yönünde ve bu da bir çok teknoloji severe göre oldukça düşük bir süre.

 

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Bay WordPress dedi ki:

    Merhaba bu bir yorumdur.
    Bir yorumu silmek için giriş yapıp yazının yorumlarına göz atın. Orada düzenleme ve silme seçenekleriniz sizi bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir